25mm Çift Tarafı Kabarcıklı Perfore Delikli Yeşil Çatı Drenaj Levhası

Büyük şehirlerin kirli havası, yaşadığınız alanların beton ormanlarına dönüşmesi sizler için de artık yaşanmaz bir hal alıyor ise, sizlerde yeni ve özel sistemleri sizin ayağınıza getiren, yeşil çatı sistemleri konusunda uzman ekiplerimizin büyük bir hızla hizmet verdiği firmamızdan yardım isteyebilirsiniz. Özel yeşil çatı sistemlerinin uygulanmasında hazırlanacak yerin özelliklerine ve peyzaj için yapılacak olan bitkilerin özelliğine göre ekiplerimiz değerlendirmelerini yapmaktadır. 25mm çift tarafı kabarcıklı perfore delikli yeşil çatı drenaj levhası bitkileriniz için muhteşem bir yapıya sahip olarak üretilmiştir. Üzerinde ağır yükleri bile taşıyabilen, 25 mm yüksekliğine sahip olan drenaj ve su tutma özelliğine sahip olan bu ürün, diğer rakiplerine göre çok daha tercih edilen sağlam bir yapıya sahiptir.

25mm çift tarafı kabarcıklı perfore delikli yeşil çatı drenaj levhası her iki yönüne de form verilerek özel olarak üretilmiştir. Üst kısımda bulunan delikleri sayesinde bitkilerinizin su ihtiyaçları ve gerekli oksijeni daha rahat alması için özel imal edilmiştir. Yeşil çatı sistemlerinin uygulamasında kullanılan bu levhalar firmamız tarafından, geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Özellikle üzerinde gezilemeyen ekstensif yeşil çatı sistemlerinde ve bitki toprağının yüksekliğinin fazla olmadığı yerlerde bu ürün tercih edilmektedir. Sizlerde bu alanda hizmet vermekte olan uzman ekiplerimizden yararlanmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Ekstensif Yeşil çatı sistemi uygulamak istediğiniz çatılarınız için bu ürün çok önemli bir seçim olacaktır.

25mm çift tarafı kabarcıklı perfore delikli yeşil çatı drenaj levhası polistren (PS) hammaddesinden imal edildiği için ani basınçlara karşı son derece yüksek bir dayanıma sahiptir. Çatılarda ağır yüklere dayanma özelliği bulunan üründe, bitkilerin su ihtiyaçlarının belirli bir kısmını karşılayan depolama sistemi ve oksijenin bitki köklerine kadar uzanmasını sağlayacak bir havalandırma sistemi mevcuttur. Yeşil Hayattır, Yeşili Yakala...