40mm Çift Tarafı Kabarcıklı Perfore Delikli Yeşil Çatı Drenaj Levhası

Yeşil çatı sistemlerinin bir parçası olarak kullanılmakta olan 40mm çift tarafı kabarcıklı perfore delikli yeşil çatı drenaj levhası 40 mm yükseklikte bir drenaj ve su tutma levhasıdır. Bu tip levhalar, özellikle üzerinde yürünebilir yarı intensif çatılarda tercih edilmektedir. Yetiştirilecek olan peyzaj bitkilerinin çeşidine göre toprak yüksekliğinin ekstensif çatılardan fazla olduğu durumlarda kullanımı uygundur. Projelendirme aşamasında projenize koyacağınız yeşil çatı sistemleri için ürün seçimlerini firmamızın profesyonel ekiplerinde bulunan tecrübeli peyzaj mimarlarımızdan yardım alarak tamamlayabilirsiniz. Uzun zamandır bu alanda hizmet vermekte olan firmamız, devamlı olarak büyüyen sektörün tepe noktasında bulunan hizmetleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

40mm çift tarafı kabarcıklı perfore delikli yeşil çatı drenaj levhası yapısında bulunan polistren (PS) hammaddesi sayesinde ağır yüklere karşı dayanıklıdır. Kabarcıklarına depoladığı su sayesinde bitkilerinizin su ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda bitki köklerinizin gerekli oksijeni alması içinde özel bir yapıya sahiptir. Ayrıca ekstensif çatılarda kullanılan 255 yüksekliğindeki levhalara göre daha fazla su depolama ve drenaj özelliklerine sahip bir üründür.

Yapıların teras çatılarında ve sitelerin yeraltı otoparklarının üzerlerinin muhteşem bir doğa bahçesine dönüşmesi için yapılacak olan uygulamalarda kullanılan ve çift yönlü form ile üretilen 40mm çift tarafı kabarcıklı perfore delikli yeşil çatı drenaj levhası ile orta büyüklükte bulunan bitkilerin özel ihtiyaçlarını karşılanabilmektedir. Uygun ürün ve sistem seçimi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.