Drainage Sheet

Yeşil çatı sistemleri bileşenlerinden biri olan ve firmamız tarafından üretilen Drainage sheet yeşil çatı drenaj levhaları ürünlerini tercih etmektedir. Özel projelerde kullanılmayan alanların ve teras çatıların değerlendirilmesi için, bu alanların peyzaj alanlarına dönüştürülmesini sağlamak ve sağlıklı bir yaşam atmosferi oluşturmak için sistemin bir parçası olan drainage sheet yeşil çatı drenaj levhaları kullanılmaktadır. Harika oluşumlar için yapılacak olan her türlü detay ve ürün seçimi firmamız bünyesinde yetiştirilmiş, profesyonel ekipler yardımıyla sizlere hizmet etmektedir.

Sıkıntılı bir iş hayatının stresinin atılacağı, binalarda yaşayan tüm bireylerin kendilerini mutlu hissedeceği alanların oluşturulması için yapılan yeşil çatı sistemlerinde kullanılan Drainage sheet yeşil çatı drenaj levhaları firmamız tarafından üretilmektedir. Geri dönüşüm malzemelerinin kullanımı ile üretilen ürünler çevresel sorumluluk projesinne de katkı sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde imalatı gerçekleşen drenja levhası ürünleri, yapılacak alanlara göre farklı ebatlarda ve farklı özelliklerde sunulmaktadır. Özellikle her ürün için belirli olan ve aynı sistem için hizmet vermekte olan yapısal bütünleşme birebir aynı özelliği taşımaktadır. Özel drenaj levhası yükseklikleri ve su tutma kabiliyetleri ise ürünlerin yapısal değişikliklerine göre değişiklik sergilemektedir.

Drainage sheet yeşil çatı drenaj levhaları ile oluşturulan sistemler kullanıldığında peyzaj açısından zengin muhteşem ortamların hazırlanmasının yanı sıra, aynı zamanda yapıların su izolasyonlarının korunarak ömrünün uzatılmasına, ve ısı yalıtımına katkı sağlanmasına izin verilerek karlı ve kazançlı bir işlem gerçekleştirilmiş olunur. Muhteşem oluşumlar için harika bir fikir olarak sunulan tüm yeşil çatı sistemlerini, hizmette öncü firma olarak hizmet veren ekiplerimiz sayesinde kullanımınıza sunulmaktadır.