Yeşil Çatının Isı Yalıtımına Katkısı

Firmamız hizmetleri arasında yer alan yeşil çatı çalışmaları sonrasında sizlerde hayal ettiğiniz, rüyalarınızı süsleyecek bir şekilde hazırlanan özel alanların sahibi olacaksınız. Özellikle yapılan tüm özel çalışmalar ile sizlerde binalarınızın diğer binalardan ne kadar farklı bir değişim içinde göründüğünü gözlerinizle göreceksiniz. Yeşil çatının ısı yalıtımına katkısı sayesinde artık yaşantınızda kaybettiğiniz gereksiz harcamalara bile bir son vermiş olacaksınız. Özellikle binanızın ısı yalıtımına yapacağı katkılar nedeni ile bütçenizin rahatlığa ulaştığına şahitlik edeceksiniz. Yazın yaptığınız elektrik faturalarındaki düşüşü, kış aylarında ise artış gösteren yakacak giderlerinizin nasıl azaldığını tespit edeceksiniz. Hepsinden öte aileniz ile birlikte harika vakitler geçirebileceğiniz yeşil alanların sahibi olacaksınız.

Yeşil çatının ısı yalıtımına katkısı sayesinde artık binalarınızın ısı kayıplarını eskisinden daha az bir şekilde hissedeceksiniz. Yapılan bu sistem ile birlikte özellikle kış aylarındaki yakıt tüketimlerindeki düşme, yaz aylarında ise sıcaklığın direk girişlerini önleyerek klima gibi özel araçların kullanımındaki düşüşle elektrik faturalarındaki kazançlarınızı kendiniz göreceksiniz.

Aynı zamanda Yeşil çatının ısı yalıtımına katkısı sayesinde binalarınız hem daha sağlıklı hem de daha yaşanabilir bir hale gelecek. Yeşilin her türlü oluşumlarını evinizin teras çatılarında oluşturabileceksiniz.